غلط اضافی اردوغان!!!!!!!

 

رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه ادعا کرد که ایران در حال تلاش برای تسلط بر خاورمیانه است و تلاش های آن باعث ازار انکارا، عربستان و کشورهای عرب خلیج فارس شده است. اردوغان اظهار داشت: اصلا نمی توان شرایط فعلی را تحمل کرد، ایران باید این را بفهمد.

وی اضافه کرد: تهران باید نیروهای خود را از یمن، سوریه و عراق خارج کرده و به استقلال و حاکمیت این کشورها احترام بگذارد.

رئیس جمهور ترکیه در ادامه گفت: ما از حمله عربستان به یمن حمایت می کنیم و ممکن است حمایت های لجستیکی انجام دهیم.

وی افزود: ایران و گروه های تروریستی باید یمن را ترک کنند.

اردوغان با اشاره به تلاش عراق برای نابودی داعش گفت: هدف ایران از مبارزه با داعش، افزایش نفوذ در عراق است. در واقع ایران در حال تعقیب داعش است تا جای ان را در منطقه بگیرد

این اظهارات گستاخانه باعث خشم شدیدمردم ایران شده است زیرااردوغان درحالی این اراجیف رامطرح میکندکه دولتش برای رسیدن به مقاصدواهی خودبابزرگترین دشمنان جهان اسلام که رژیم صهیونیستی وداعش هستند جهت نابودی دوئل اسلامی همکاری میکند.

 وحالا اخطار اینجانب به نمایندگی  از امت انقلابی واسلامی ایران به رجب طیب مزدور اسراییل نوکر آمریکا و حامی داعش وقاتل مردم سوریه وعراق:

حساب تو وسعودیهای کثیف وهابی صهیونیستی که قرنهاست سایه انداخته اند بر مرکزیت دنیای اسلام هردوتون بهمراه نوکرای پسمانده خور خلیج فارس که با فوتی از بسیج یک استانمون هوا میرید را خواهیم رسید.خوب میدانیم ناراحتیت از چیه واز کجاست؟ نارحتی تو از درماندن داعش هاریست که در برابر قطره ای از دریای بیکران اراده ملت یعنی سردار سرافراز اسلام حاج قاسم ما کم آورده. حالا ما بشینیم وتماشا کنیم مقدسات ما در عراق وشام بدست تو وآل سعود با هارهای وحشی بنام داعش نابود بشه اونوقت بشینیم روز جمعه در مساجد ندبه برگزار کنیم وشبهای جمعه دعای کمیل بخونیم که چی بشه؟؟؟!!!! اونوقت دیگه کربلا وسامرا وکاظمینی ندارم که بش بنازم. پس تو از دهنت گنده تر حرف نزن و اول داعش هار رو دور میکنیم و شرشو به خودتون با سعودیها برمیگردونیم و بعد دعای ندبه را به همراه مولامون ارواحنا فداه برگزار میکنیم و اونوقت تو وهارهای داعش وسعود نخواهند بود اگر بودید مجبورید به قدرت یدالله فوق ایدیهم ما ومکرو مکرالله خودتون با درماندگی به قدرت ایمان واتکال بخدا پی خواهید برد که خدا با صابرین است وخدا با اهل حق هست.شما فرعونیان زمان دست در دست اسراییل وآمریکا به جنگ با حق وحقیقت و اراده ملتها برخاسته اید و به حول وقوه الهی شکست خورده هستید از پیش انشاالله تعالی.

بشما وهمدستانتان اخطار میدهیم که این شما هستید که با مقدسات ما به جنگ برخاسته اید وداعش رو الم کرده اید و حمایت میکنید که خون ملتهای عراق وسوریه ویمن رو میریزید و این ما به عنوان حامیان ملتهای مظلوم جهان و مسلمانان هستیم که از دست شما عصبانی هستیم شما بشین سرجای خودت تا سیلی نخوری وگرنه سیلی به نیستی تان تبدیل خواهد شد. شما باداعشتان حریف یک نفر از سپاه ما نیستید وای اگر رهبر و ولی امرم حکم کند اونوقت طوفان اراده وقاطعیت نشانتان خواهیم داد. طوفان خشم در یمن راه انداختید آره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! وای نگو که با این پارسی که کردی عقب میشینیم ؟؟ برو جمع کن کاسه کوزتو. رجب طیب اردک...

والسلام - سرباز امام زمان و نایب برحقش امام خامنه ای..../ 2 نظر / 16 بازدید
بازي انلاين تراوين

با سلام وبلاگ خوبي داري عزيز اگه دلت ميخواد فرمانروايي کني يکسري به سايت ما بزن بازي انلاين تراوين با عضويت رايگان و جوايز هفتگي و سرورهاي قدرتمند www.vikings.ir

نرگس

"با سلام ودرود وتبریک عید نوروز وب خوبی دارین انشاالله زیر سایه خداوند متعال موفق وپیروز باشید به وب منم که با موضوع مباحث تخصصی درباره ی سایتهای همسریابیه سری بزنید ودر ضمن اگه لطف کنیدووبلاگ منوبا عنوان سایت همسریابی یا همسر یابی لینک کنید ممنون میشم ومن هم شما رو لینک خواهم کرد با ایمیل درارتباطیم یا علی""""